Lidé narození 18. ledna

19. března 2017 v 12:00 | Nina |  Den narození
Se svým inteligentním přístupem k životu a okouzlující osobností máte šanci mít v životě opravdový úspěch. Jste ambiciózní a velkomyslní, dokážete vést druhé a s oblibou se toho ujímáte. Neměli byste však tuto činnost přehánět do té míry, že se stanete panovační. Naštěstí máte lidi rádi, umíte je dobře odhadnout a rádi jim také pomáháte.
Vliv vládce vašeho dekanu vám dává odvážný intelekt a obratnost v komunikaci. Máte obchodní talent a schopnost tvrdě pracovat. Jste praktičtí a vnímaví, dobří pozorovatelé, někdy příliš kritičtí. Máte zdravý selský rozum a schopnost soustředit se, důkladně přemýšlet a dosáhnout hmatatelných výsledků.
Jste společenští a přátelští, když se uvolníte, předvedete originální smysl pro humor a satiru. Protože jste vynalézaví a máte originální nápady, můžete lidi kolem sebe inspirovat a získat je pro své plány.
Do dvaatřiceti let je pro vás důležitá nezávislost, sebevyjádření, noví přátelé a vyrovnané vztahy. Ve třiatřiceti emočně vyspějete a vytvoříte si výraznější vnitřní život. To se může projevit na vašich tužbách, snech a ideálech. Až vám bude třiašedesát bude na vás kladena větší iniciativa a přímější a odvážnější přístup ve vztazích k druhým.

Vaše skryté já

Máte obchodní talent a čich na peníze. Umíte správně odhadnout lidi a situace. Máte přirozenou autoritu, proto někdy cítíte potřeebu podělit se o své poznatky s druhými nebo bojovat za nějakou spravedlivou věc. Hledáte dobrodružství a změnu, potřebujete pestrý život, abyste se nenudili. Když jste příliš svázáni povinnostmi, jste neklidní a netrpěliví. Pokud se vám podaří najít rovnováhu, vyhnete se extrémům.

Práce a nadání

Jste nadaní a výkonní, dokážete kombinovat talent s praktickými dovednostmi. Máte smysl pro image, proto můžete úspěšně pracovat v reklamě, módě, médiích. Váš idealismus se může projevit zájmem o takové profese jako učitel, trenér, charitativní pracovník. Pokud se rozhodnete pro podnikatelskou sféru, váš šestý smysl vám může přinést úspěch v bankovnictví nebo na burze. Soucitnost z vás může udělat léčitele nebo vědce či výzkumníky. Dramatická stránka vaší osobnosti se může projevit kariérou spisovatele, filmového producenta či herce.

Láska a vztahy

Pro vaše vztahy je důležitá rovnováha. Někdy působíte chladně a odtažitě, jindy jste starostliví a vřelí. Potřebujete mít přátele a partnery, kteří vás intelektuálně inspirují, jinak máte sklon k hádavosti nebo posedlosti. Dalším problémem může být workoholismus a zanedbávání partnera. Je proto lepší mít kamarády, kteří jsou nezávislí. Jako přátelé a partneři jste spolehliví a oddaní.


Zdroj: Magická hra čísel a hvězd - Saffi Crawfordová, Geraldine Sullivanová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama