Březen 2017

Lidé narození 18. ledna

19. března 2017 v 12:00 | Nina |  Den narození
Se svým inteligentním přístupem k životu a okouzlující osobností máte šanci mít v životě opravdový úspěch. Jste ambiciózní a velkomyslní, dokážete vést druhé a s oblibou se toho ujímáte. Neměli byste však tuto činnost přehánět do té míry, že se stanete panovační. Naštěstí máte lidi rádi, umíte je dobře odhadnout a rádi jim také pomáháte.
Vliv vládce vašeho dekanu vám dává odvážný intelekt a obratnost v komunikaci. Máte obchodní talent a schopnost tvrdě pracovat. Jste praktičtí a vnímaví, dobří pozorovatelé, někdy příliš kritičtí. Máte zdravý selský rozum a schopnost soustředit se, důkladně přemýšlet a dosáhnout hmatatelných výsledků.
Jste společenští a přátelští, když se uvolníte, předvedete originální smysl pro humor a satiru. Protože jste vynalézaví a máte originální nápady, můžete lidi kolem sebe inspirovat a získat je pro své plány.
Do dvaatřiceti let je pro vás důležitá nezávislost, sebevyjádření, noví přátelé a vyrovnané vztahy. Ve třiatřiceti emočně vyspějete a vytvoříte si výraznější vnitřní život. To se může projevit na vašich tužbách, snech a ideálech. Až vám bude třiašedesát bude na vás kladena větší iniciativa a přímější a odvážnější přístup ve vztazích k druhým.

Vaše skryté já

Máte obchodní talent a čich na peníze. Umíte správně odhadnout lidi a situace. Máte přirozenou autoritu, proto někdy cítíte potřeebu podělit se o své poznatky s druhými nebo bojovat za nějakou spravedlivou věc. Hledáte dobrodružství a změnu, potřebujete pestrý život, abyste se nenudili. Když jste příliš svázáni povinnostmi, jste neklidní a netrpěliví. Pokud se vám podaří najít rovnováhu, vyhnete se extrémům.

Práce a nadání

Jste nadaní a výkonní, dokážete kombinovat talent s praktickými dovednostmi. Máte smysl pro image, proto můžete úspěšně pracovat v reklamě, módě, médiích. Váš idealismus se může projevit zájmem o takové profese jako učitel, trenér, charitativní pracovník. Pokud se rozhodnete pro podnikatelskou sféru, váš šestý smysl vám může přinést úspěch v bankovnictví nebo na burze. Soucitnost z vás může udělat léčitele nebo vědce či výzkumníky. Dramatická stránka vaší osobnosti se může projevit kariérou spisovatele, filmového producenta či herce.

Láska a vztahy

Pro vaše vztahy je důležitá rovnováha. Někdy působíte chladně a odtažitě, jindy jste starostliví a vřelí. Potřebujete mít přátele a partnery, kteří vás intelektuálně inspirují, jinak máte sklon k hádavosti nebo posedlosti. Dalším problémem může být workoholismus a zanedbávání partnera. Je proto lepší mít kamarády, kteří jsou nezávislí. Jako přátelé a partneři jste spolehliví a oddaní.


Zdroj: Magická hra čísel a hvězd - Saffi Crawfordová, Geraldine Sullivanová

Osoby narozené s číslem Slunce 2

19. března 2017 v 11:29 | Nina |  Numerologie
Lidé se slunečním číslem 2 přistupují ke změnám s rozmyslem. Snaží se pečlivě zvážit klady i zápory a teprve po důkladném rozmyšlení a posouzení budoucích následků, konají. Vyhýbají se přímé konfrontaci a dávají raději přednost diplomacii. Své úspěchy i neúspěchy umí sdílet s ostatními a nemají ani potíže s čerpáním porpory od ostatních.

Jsou intuitivní a často cítí změny již předem, než se projeví. Dokáží pochopit ostatní a nechybí jim ani intelekt. Pokud si však nebudou dávat pozor, mohou svého intelektu zneužít k manipulaci ostatních, čehož budou později litovat.

Umí vycítit správnou příležitost a načasování. Bohužel, občas volí cestu bez velkého boje a raději se vzdávají. Protože umí být neskonale flexibilní, dokáží během chvilky stoupat opět směrem vzhůru. Mají pochopení pro druhé lidi, ale na druhou stranu mohou podlehnout svodu a být sobečtí a chamtiví.

V lásce jsou intuitivní, citliví a romantičtí. Zejména v citové oblasti jsou velmi zranitelní, a tak není radno jim lhát nebo je využívat. Souznění mohou očekávat s lidmi, kteří mají sluneční číslo 1, 5, 6, 8 a 9.

Jsou velmi smyslní a většinou jsou první, kteří udělají v lásce první krok. Nejsou až tak vášniví, ale vědí, čím potěšit a udělat radost. Měl by se brát ohled na jejich křehkost, protože pokud jim někdo ublíží, dvojky jim to jen tak neodpustí.