Únor 2017

Osoby narozené s číslem Slunce 1

22. února 2017 v 18:02 | Nina |  Numerologie
Lidé narození pod vibrací slunečního čísla 1 dokáží velmi rychle reagovat na změny, ale pokaždé se jim nedaří rozpoznat pravou podstatu těchto změn. Měli by se naučit vnímat jemné signály, které se začnou objevovat před "bouří" a jsou něco jako předzvěst a varování.

Tito jedinci by měli být ostražití před svou píchou či hrdostí. Je třeba se naučit pokoře a snažit se lépe pochopit druhé lidi. Jsou velice tvrdohlaví, ale i silní a nebojí se konfrontace. Mají energie na rozdávání a velkou výdrž. Přesto by se měli šetřit, protože velká zátěž si může časem vybrat svou daň.

Ve vztazích umí být vášniví, ale mohou mít sklony k manipulaci a žárlivosti. Dokáží být velmi kreativní a originální. Bohužel, většinou se jim v životě stává, že chybně odhadnou potřeby svého partnera. Měli by se naučit objevovat v sobě více jemnosti a lásky.

Souznění mohou očekávat s lidmi, kteří mají sluneční číslo 2, 3, 5, 7 a 9. Ve vztazích je pro ně z těchto čísel nejvhodnějším partnerem zejména osoba s číslem 2.

Na své partnery kladou někdy až příliš vysoké nároky. Tito lidé potřebují od své druhé polovičky cítit dostatek respektu a uznání. Pokud budou mít pocit, že je partner již nepotřebuje nebo je považuje za samozřejmost, povede to postupně k rozchodu. Na druhou stranu se vyznačují nesmírnou silou zvládnout i velmi náročné překážky a jen tak je něco nerozhodí.

Jak vypočítat z data narození číslo Slunce?

22. února 2017 v 17:17 | Nina |  Numerologie
Toto číslo vypočítáte z data narození (den + měsíc) a dále zredukujete na číslici od 1 do 9. Pokusím se vysvětlit na příkladu:

1. osoba narozená 23.4.1979 = 23+4 = 27 a zredukujeme 2+7 = 9 číslo Slunce této osoby je číslo 9
2. osoba narozená 3.11.1980 = 3 + 11 = 14 a zredukujeme 1+4 = 5 číslo Slunce této osoby je číslo 5

Lidé narození 17. ledna

18. února 2017 v 18:34 | Nina |  Den narození
Jste praktičtí, dynamičtí, přímočaří a rozhodní Kozorohové. Býváte nezávislí a toužíte po úspěchu, potřebujete změnu a dobrodružství, aby se váš duch měl čím zabývat a nepodléhal neklidu a netrpělivosti. Máte dostatek sebedůvěry, nejlépe se vám pracuje na velkém projektu. To vás motivuje, a když se na takovou věc zaměříte, dokážete na ní usilovně pracovat. Vedlejší vliv vašeho dekanu vás obdařuje bystrým intelektem, rychlou reakcí, schopností bleskurychle posoudit situaci. Dokážete se soustředit, rozvážně postupovat a důkladně přemýšlet. V práci jste kompetentní a máte vysoké nároky, neměli byste toho ale od jiných ani od sebe požadovat příliš.
Myslíte obchodně, dokážete zúročit své schopnosti a nadání, zavětřit nabízející se příležitosti. Jste ambiciózní, míříte vysoko a těší vás moc a vliv. Svůj elán dokážete přenášet na druhé, jste dobří organizátoři a přirození vůdci.
Svojí velkorysostí a jistotou přitahujete druhé a nakloníte si zpravidla i štěstenu. Někdy vám emocionální výkyvy způsobují nervové napětí, proto byste měli vést vyrovnaný a zdravý život.
Od čtyř do třiatřiceti let je pro vás velmi důležitá nezávislost, sebevajádření, noví přátelé a vyrovnané vztahy. Někdy máte speciální zájmy a hledáte způsoby sebevyjádření. Ve čtyřiatřiceti letech vaše Slunce přejde do znamení Ryb a vy emočně vyspějete a vytvoříte si výraznější vnitřní život. To se může projevit na vašich vizích, tužbách, snech a ideálech. Budete tvořivější a začnete se zajímat o spiritualitu. Až vám bude čtyřiašedesát budete klást důraz na větší iniciativu a přímější a odvážnější přístup ve vztazích k druhým.

Vaše skryté já

Jste hrdí a teatrální a rádi stojíte v čele. Protože jste zvídaví a vynalézaví, předbíháte svoji dobu. Někdy se zajímáte o reformy a změny společenských postojů. Pokud jste disciplinovaní a pracovití, můžete nahromadit majetek, ale většinou dáváte přednost tomu, být v centru altruistických aktivit.
Touha po sebezdokonalování a přirozená zvídavost vás stále podněcují prozkoumávat nové oblasti. Pokud ale nemáte dostatek důvěry ve vlastní schopnosti, spokojujete se s pozicí, která je pod vaší úrovní. Naštěstí máte vrozenou schopnost vytrvat a uskutečnit své ambice. Bylo by ale moudré více naslouchat tomu, co říkají druzí, a nebýt svéhlaví. Se svou intuicí, schopností komunikovat a potřebou sebevyjádření máte všechny předpoklady k úspěchu.

Práce a nadání

Jste dynamičtí a intuitivní, máte ambice a rozhodnost dosáhnout vlastním přičiněním úspěchu. Jste inteligentní a praktičtí, rádi plánujete ve velkém měřítku. Máte manažerské schopnosti, můžete tedy delegovat práci na druhé a dohlížet na ně. Usilujete o kariéru v oblasti politiky, práva nebo ve státní službě. Pokud se zajímáte o peněžní záležitosti, můžete pracovat v bankovnictví nebo u nějaké velké pojišťovny. Uspějete i v pohostinství.
Jste vzdělaní, umíte dobře psát, takže z vás mohou být i dobří učitelé, autoři, poradci. Máte-li zájem o peníze a majetek, můžete se uchýlit k některé z činností slibujících "rychlé peníze".

Láska a vztahy

Zpravidla jste loajální a velkorysí k těm, které milujete. Jste přátelští a společenští, chcete být ostatními uznáváni. Silné emoce někdy projevujete dramatickým a vášnivým způsobem, i když neztrácíte ze zřetele praktické aspekty. Potřebujete lásku a náklonnost, toužíte ale také po svobodě. Nejlepší je pro vás partnerství, ve kterém se budete cítit svobodní. Jste přitahováni mocnými nebo vlivnými lidmi, kteří vás inspirují.


Zdroj: Magická hra čísel a hvězd - Saffi Crawfordová, Geraldine Sullivanová