Slunce ve Lvu

17. ledna 2017 v 15:35 | Nina |  Astrologie
Slunce ve Lvu (23.7. - 23.8.)
  • Vládnoucí planeta: Slunce
  • Znamení: mužské
  • Živel: oheň
  • Povaha: cholerická
  • Klíčová slova: Chci a hraji.
  • Základní vlastnosti: od šlechetnosti a štědrosti, přes pompéznost až po aroganci, hrubost. Velká sebejistota, hravost.
  • Povahové vlastnosti: optimismus, touha být na výsluní, sklony k bohatému životu, karierismus a despotismus.
  • Části těla jež ovládá a na něž trpí: páteř, mícha, krevní oběh, vysoký tlak, srdce a nemoci srdce.
  • Typická povolání: prestižní vůdčí úkoly, které vyžadují sebevědomí a radost z podnikání: manažeři, organizátoři, reprezentanti, politici, šéflékaři, velkoobchodníci, důstojníci, režiséři, herci. Oblasti, kterým je vlastní přepych, jako jsou obchod se zlatem, klenoty a uměním, zařizování interiérů, textilní průmysl, kosmetika.
Královské znamení Lva z něhož vyzařuje energie a síla. Zrozenci žijící pod vládou Slunce jsou vždy v něčem dominantní nebo vynikají nad ostatními. Milují vše krásné, luxus a přepych, dobré jídlo a vybrané pití. Budete-li dělat Lvům horoskop, uvědomte si, že před vámi sedí šlechtic nebo šlechtična. A to i v případě, když to tak ani v nejmenším vypadat nebude. Lvi bývají dobrosrdečné kočky, protože se jim většinou v životě daří, mají své sny a ty se jim alespoň zčásti vyplňují. V případě, že tomu tak není, může před vámi sedět arogantní a hrubá šelma, od níž můžete čekat cokoliv. Lvi se vyznačují i značným klidem v řešení problémů. Jen málokdy se rozčílí a pokud k tomu dojde, snaží se o usmíření. Problém bývá v tom, že jim brání jejich vlastní nadřazenost v tom, aby udělali první krok. Přesto nemívají nepřátele. Jsou si vědomi toho, jak je to neefektivní s někým se přít a nenávidět. Milují pohodu a lenošení. Jsou ozdobou každé společnosti.
Muži bývají zábavní a ženy krásné. V lásce mívají Lvi problémy. Většinou chtějí svého partnera vlastnit - mít ho jen pro sebe a bývají proto žárliví, když jen náznakem ucítí nějakou změnu v chování u své lásky. Tato kočičí stvoření nebývají domácími typy a na rodině příliš nelpí. Pro Lvi jsou důležité vztahy, zábava a hry. Mají rádi děti a bývají výbornými rodiči. I když to na první pohled vypadá, že jsou příliš zaměření na sebe a hmotné statky, není tomu tak. Lvi se dobře orientují i v duchovních záležitostech. Bývají dobrými rádci, psychology, psychiatry i lékaři. Pravým důvodem, proč si vybírají taková povolání, ale je, že každému rádi radí. Jejich chování bývá v tomto ohledu někdy směšné, zrovna tak jako věčná touha být chváleni, ovšem jejich rady mají opravdu cenu zlata. Každý Lev si rád hraje. A i když vám to nepřiznají, jejich život je jedna velká hra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama