Slunce v Býku

17. ledna 2017 v 15:33 | Nina |  Astrologie
Slunce v Býku (21.4. - 20.5.)
  • Vládnoucí planeta: Venuše
  • Znamení: ženské
  • Živel: země
  • Povaha: flegmatická
  • Klíčová slova: Mám, hromadím
  • Základní vlastnosti: shromažďování nebo naopak přehnané šetření. Touha po lásce, po rodinném zázemí a po klidu.
  • Povahové vlastnosti: konzervatismus, důslednost, stabilita až po sobeckost, hrabivost, umíněnost a zatvrzelost.
  • Části těla jež ovládá a na něž trpí: krk a všechny orgány v něm. Horní část páteře, pohlavní orgány a kůže.
  • Typická povolání: péče o hodnoty a práce s pozemky a půdou: zemědělství, zahradnictví, nemocitosti, architektura a v přeneseném smyslu banky, burza, podnikové a národní hospodářství. Obory, ve kterých je v popředí potěšení a chuť: potraviny, gastronomie, hotely a ubytování, móda, ozdoby, kosmetika, hudba, malířství, sochařství a obchod s uměním. Povolání spjatá s historií, archeologové, etnologové. Řemesla a přírodní vědy.
Býk je znamením plodnosti, stability a práce. Na první pohled klidná povaha přináší jednu záludnost. Býk se jen málokdy rozčílí, ale pokud k tomu dojde, mohou věci a události dospět až k tragédiím. Jejich vládnoucí planetou je Venuše a ta jim dává touhu po lásce a po všem krásném. Jejich nejslabším místem bývá vztah k majetku a financím. Připravte se na to, že vám budou tvrdit, jak je tyto nízké věci nezajímají. Zajímají je vždy. Buď se jim peněz nedostává i když jsou relativně bohatí nebo stále šetří. Přestože láska hraje v jejich životě významnou roli, nebývají příliš žárliví. Často trpí bolestmi zad, jež jsou způsobeny přetěžováním páteře.
Býci patří k znamením, které může práce ztrhat. Je pravda, že rádi a často lenoší a potom nepřiměřeně pracují, z čehož plynou jejich zdravotní problémy a to vám také budou zapírat. Velký důraz kladou na dobré jídlo a pití. Často mají problémy s nadváhou a jen neradi cvičí. Lépe řečeno mnoho z nich nemá rádo sport. Samozřejmě, že mezi nimi najdeme dost sportovců, ale to jsou ty vyjímky, jež potvrzují pravidlo. Pokud se budete Býky zabývat důkladněji, zjistíte, že pokud přestanou s aktivním sportem, okamžitě začnou nabírat na váze a vzezřením se začnou podobat svému znamení. Býci mají vynikající paměť. Pokud jim někdo ublíží, jen těžko si je opět získá na svou stranu. Jen málokterý z nich, ať už se to týká mužů nebo žen, zůstává svobodný. Býci touží po rodinném zázemí a po dětech. Mají také pěkný vztah k přírodě. Prospívá jim pobyt na čerstvém vzduchu, na němž vždy naberou nové síly do dalšího života. Býci mají rádi pořádek a jen těžko se vyrovnávají se změnami v životě. Nepříjemné pro ně je, když přijdou o peníze nebo pokud jsou chudí. Býk musí žít na úrovni. Ani tuto vlastnost jim však nepřipomínejte, poněvadž ji budou zatvrzele popírat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama