Slunce v Beranu

17. ledna 2017 v 15:31 | Nina |  Astrologie
Slunce v Beranu (21.3. - 20.4.)
  • Vládnoucí planeta: Mars (Pluto)
  • Znamení: mužské
  • Živel: oheň
  • Povaha: cholerická
  • Klíčová slova: Já, jsem
  • Základní vlastnosti: nezávislost a dynamika může přejít až v aroganci, hrubost, vulgárnost. Ukvapenost a prchlivost se může stát i osudovou záležitostí pro nositele tohoto znamení.
  • Povahové vlastnosti: odvaha, energičnost, síla, tvrdohlavost, bezohlednost, výbušnost, trucovitost a pomstychtivost
  • Části těla jež ovládá a na něž trpí: hlava, svaly, šlachy, chrupavky, zuby, červené krvinky, uši
  • Typická povolání: lékařství (hlavně chirurgie, sport, policie, vojsko), technická povolání a řemesla, v nichž se pracuje s ohněm, zpracovávání kovů. Riziková povolání, například závodníci nebo piloti a úkoly, které vyžadují pionýrského ducha.
Na zrozence ve znamení Berana má vliv planeta Mars. Ta jim dává bojovnost, dynamiku, odvahu atd. Pokud budete dělat horoskop nějakému Beranovi, nikdy se vám nebude chlubit tím, že je prchlivý, arogantní nebo dokonce bezohledný. Přesto s tím musíte ve svém výkladu počítat. Podobně to bývá i s nekompromisním jednáním. Ve většině případů Berani vědí, co chtějí a jdou si za tím. Bývají přímých povah a vytáčivé nebo diplomatické jednání jim bývá cizí. Nemají rádi jednostrannou činnost a jen neradi se podřizují. Hodí se na vedoucí místa, ale v případě, že jsou příliš prchliví, nebývají na těchto postech příliš oblíbení. Znamení Berana je ryze mužské. Ženy v něm narozené mají soustu mužských vlastností a při hovoru s nimi, vám je budou zapírat. Berani chtějí být vždy dominantní a to bez ohledu na pohlaví. I když se vám bude zdát člověk narozený v tomto znamení jako poddajnější, a bude to i tvrdit, představte si ho, pokud by dostal šanci.
Berani jsou vášniví a také žárliví. Láska pro ně znamená hodně, ale v mnoha případech je pro ně důležitější sex. To závisí na ascendentu a mnoha jiných faktorech. Bývají dobrými řečníky, poněvadž hovoří jasně a svou přímostí dokáží strhnout lidi na svou stranu. V životě, ve sportu i v umění bývají individualisty. Rádi pracují manuálně a nezřídka si vybírají nebezpečná povolání. Určitá míra rizika je vždy kořením jejich života. To neznamená, že všichni Berani hazardují se svým životem, ale snad jen výjimečně se mezi nimi vyskytne nějaká "bábovka". Často trpí horečkovitými onemocněními, mívají častěji úrazy a popáleniny a mohou trpět i psychickými onemocněními z vyčerpanosti. Jsou tvrdí, ale křehčí. Vydrží mnohem větší pracovní a mentální zátěž než jiná znamení, ale nesmí to přehánět. Milují sport, kořeněná, ostrá jídla a exotické pokrmy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama