Lidé narození 8. ledna

22. ledna 2017 v 20:00 | Nina |  Den narození
Jste silní, odhodlaní a ambiciózní Kozorohové, ale nechybí vám ani jemnost a cit. I když jste rozhodní, soutěživí a pracovití, máte i cit a představivost a umíte projevit šarm. Při vší své praktické zaměřenosti byste neměli zapomínat na svoji intuici a smysl pro vizi.
Vedlejší vliv vašeho dekanu je patrný ze zájmu o hudbu a umění i z obezřetného zacházení s penězi. Při styku s lidmi uplatníte znalost povahy i schopnost s druhými dobře vycházet. Milujete krásu a lesk, rádi se pohybujete v harmonickém, či dokonce luxusním prostředí. Dokážete kolem sebe šířit dobrou náladu, i když jste sami uvnitř občas nejistí a plní pochyb.
Při sledování snů a vizí jste někdy váhaví, o to rozhodněji však uskutečňujete své plány týkající se hmotného zabezpečení a úspěchu. Máte silnou vůli a bystr intelekt, učíte se rychle, pokud vás něco opravdu zajímá. Zájem vás může přenést i přes rozpaky a nerozhodnost, či tísnivá období, kdy vám hrozí sklouznutí k drogám či alkoholu. Silně vyvinutý smysl pro styl a dramatičnost vám dává vyniknout v davu.
V ládí na vás může mít vliv nějaká silná žena. Od třinácti do dvaačtyřiceti let je pro vás důležitá nezávislost, sebevyjádření a noví přátelé či skupinové aktivity. Ve věku třiačtyřicet let se budete víc soustředit na své emocionální potřeby a ideály, stáváte se citově vnímavější, rozvíjíte své tvůrčí schopnosti, zabýváte se sny a vizemi. Když dosáhnete věku třiasedmdesát let začnete uplatňovat víc iniciativy a aktivního jednání.

Vaše skryté já

Uvědomujete si svůj enormní potenciál. Mnohé z toho, co se v životě naučíte, se týká práce. Naštěstí si uvědomujete výhody, které vám přináší spolupráce s druhými, a to se může týkat i partnerství. Je ale důležité, abyste nebyli na nikom a ničem příliš závislí, jinak podléháte strachu a jste příliš vážní.
Musíte se naučit nadhledu v hlubším významu tohoto pojmu, a to se vám možná bude dařit až s přibývajícím věkem. Teprve když si tuto potřebu uvědomíte, získáte opravdovou vnitřní svobodu a zájem o věci obecnějšího významu. Díky své intuici se dokážete dívat i za horizont všedních zájmů a vytvářet něco originálního.

Práce a nadání

Jste praktičtí a ambiciózní, ale i společenští, potřebujete být v kontaktu s druhými nebo s nimi spolupracovat. Vaše schopnost pracovat systematicky, vytrvale a věnovat potřebnou pozornost i detailu z vás činí výborné vědce nebo lektory a pedagogy. Můžete uspět i v obchodě nebo oblasti sociálních reforem. Šarmem, příjemným hlasem a potřebou sebevyjádření se dokážete uplatnit i v zábavním průmyslu, v politice nebo filozofii. Vnímavost a potřebu harmonie můžete vyjádřit v umění a hudbě.

Láska a vztahy

Osobní šarm vám zaručuje společenský úspěch, i když většinu lekcí vám život udílí na poli partnerství. Jste přitahováni úspěšnými a inspirativními lidmi, a pokud jste zamilovaní, dokážete dát všechno. Jste vášniví a oddaní milenci, i když někdy náladoví. Domov je pro vás velmi důležitým místem.


Zdroj: Magická hra čísel a hvězd - Saffi Crawfordová, Geraldine Sullivanová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama