Lidé narození 6. ledna

22. ledna 2017 v 17:18 | Nina |  Den narození
Jste rozhodní a tvrdí, ale i přitažliví a okouzlující. Jste praktičtí vizionáři připravení usilovně pracovat pro uskutečnění svých ideálů. Máte k tomu i dostatek energie. Vaše touha po moci, penězích a uznání vás motivuje vystupovatpo žebříčku kariéry stále výš. Jste inteligentní a vtipní, máte ale také porozumění pro druhé a chápete jejich motivaci.
Vedlejší vliv vládce dekanu se projevuje zájmem o umění a krásu i schopností nahromadit bohatství. Jste velmi kreativní a chcete to uplatnit především prakticky. Pro dosažení svých cílů jste ochotni přinést nemalé oběti. Neměli byste ale brát život příliš vážně, nebo to povede k frustraci a znechucení. Jinak ovšem dokážete být velmi zaujatí pro věc a naplněni všeobjímající láskou.
Vaše silná osobnost se vyznačuje cílevědomostí, ambiciózností a vyhraněným smyslem pro povinnost. Máte filozofického ducha v tom smyslu, že se dokážete poučit z chyb a omylů v minulosti.
Po patnáctých narozeninách pro vás začíná být velmi důležitá nezávislost, sebevyjádření a potřeba nových přátel či skupinových aktivit. V pětačtyřiceti letech se soustředíte na své emocionální potřeby a ideály, stáváte se citově vnímavější, rozvíjíte své tvůrčí schopnosti nebo zájem o spiritualitu. V pozdějším věku si uvědomíte, jak důležitá je pro vás láska, a pochopíte, že peníze a moc nejsou všechno.

Vaše skryté já

Touha po poznání je pro vás důležitým klíčem k úspěchu. Důkladné vzdělání v nějakém oboru bude rozvíjet váš velký potenciál. Vnitřní hrdost vám nedovolí ukazovat navenek nejistotu a nerozhodnost, proto se častěji ujímáte vedení, než abyste poslouchali druhé. Chcete svůj život vytvářet originálně, máte o tom své vlastní představy. Jste naplněni energií, a proto jste někdy neklidní. Úspěšní můžete být, jen když budete vytrvalí, důslední a disciplinovaní. Nezaplétejte se do mocenských her, které by jen ničily vaši pozitivní energii.
Potřebujete uznání druhých a máte mimořádně silný smysl pro zodpovědnost. Musíte se snažit o rovnováhu mezi povinnostmi a ideály. Máte skvělou intuici a nejlépe se vám pracuje, když máte předem příležitost se obeznámit se situací.

Práce a nadání

Jste energičtí a rozhodní, navenek působíte suverénně, i když jste v nitru nejistí a plní pochyb. To vám umožňuje úspěšně vystupovat na veřejnosti. Mohou z vás být skvělí léčitelé, lékaři, můžete se zabývat i alternativní medicínou. Máte obchodní nadání i schopnost pomáhat druhým, proto je vám otevřena kariéra poradců, psychologů, vyjednavačů nebo dealerů. Některé z vás přitahuje náboženství a spiritualita. Jako vizionáři máte dobré předpoklady uplatnit se ve filmovém průmyslu, n ebo pracovat pro firmy prodávající sny a vize. I když osobní naplnění dosáhnete právě prací, mějte se na pozoru, aby se z vás nestali workoholici.

Láska a vztahy

Jste dynamičtí a praktičtí, dokážete usilovně pracovat pro své nejbližší a ochraňovat je. Někdy jste však příliš panovační. Přátelské i romantické vztahy spojujete se svojí kariérou a ambicemi, přitahují vás silné osobnosti ve významném postavení. Jste loajální a zodpovědní, někdy se ale musíte mít na pozoru před náladovostí a nerozhodností, které vaše štěstí mohou narušit.


Zdroj: Magická hra čísel a hvězd - Saffi Crawfordová, Geraldine Sullivanová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama