Lidé narození 15. ledna

27. ledna 2017 v 18:38 | Nina |  Den narození
Jste ambiciózní a rozhodní Kozorohové se smyslem pro hodnotu věcí. Vrozené vůdcovské kvality, vytrvalost a odhodlanost jsou dobrými předpoklady pro dosažení významného postavení. Jste realisté a pragmatici, mluvíte přímo a otevřeně, umíte ale s lidmi komunikovat. Jen vaše někdy příliš jednostranně materialistické zaměření může být překážkou plného rozvoje vaší osobnosti. Vedlejší vliv vládce vašeho dekanu se projevuje nejvíc vaší mimořádnou obratností v komunikaci a smyslem pro detail. Ve svém myšlení jste logičtí a pečliví, dokážete se dobře soustředit, vaše myšlenky mají hloubku. Dbejte ale na to, abyste kvůli své kritičnosti nepůsobili dojmem lidí příliš subjektivních. Vaše potřeba mít všechno jasně definované a vysvětlené vám pomáhá při řešení problémů i při podnikatelských aktivitách.
Jste soudní a dokážete dobře odhadnout lidi i situace, často se zastáváte druhých a bojujete za lidská práva. Jste nezávislí a dynamičtí, máte dobré organizační schopnosti a dokážete inspirovat druhé.
Od šesti do pětatřiceti let je pro vás velmi důležitá nezávislost, sebevyjádření, noví přátelé a vyrovnané vztahy. Máte neobvyklé zájmy. V šestatřiceti letech emočně vyspějete a vytvoříte si výraznější vnitřní život. To se může projevit na vašich vizích tužbách, snech a ideálech. Budete tvořivější a začnete se zajímat o spiritualitu. Až vám bude šestašedesát bude kladen důraz na větší iniciativu a přímější a odvážnější přístup ve vztazích k druhým.

Vaše skryté já

Vaše láska k bližním a nadhled vám umožňují být velkorysí, nešetřit penězi ani časem. Dokážete vložit energii do toho, co děláte či podporujete, a tak vyprovokovat i ostatní k akci. Někdy se ale zbytečně zabýváte minulostí, což vám přináší jen frustraci a rozmrzelost. Oscilujete také mezi přílišnou opatrností a extravagancí, měli byste uvažovat víc ekonomicky.
Vaše vnitřní kreativita vás může vynést do výšin nebo přimět k vytvoření něčeho hmatatelného. Pak dokážete být velmi uvolnění, společenští, radovat se ze života. Když ale sledujete příliš mnoho cílů najednou, tříští to vaši energii a upadáte do obav a nerozhodnosti. Často předbíháte svou dobu, máte neobvyklé nápady, osobitý, suchý humor a jste velmi zábavní.

Práce a nadání

Dokážete nahromadit velké bohatství, můžete být úspěšní v oblasti vzdělání, výzkumu a vědy. Máte smysl pro struktury a nadání podílet se na realizaci velkých podnikatelských projektů. Ať už jste architekti, manažeři nebo úředníci, vystupujete velkoryse a okázale. Když máte úspěch, jste filantropové. Jste kreativní a avantgardní, proto můžete mít úspěch i jako obchodníci s uměním, kurátoři, správci uměleckých děl. Jste výmluvní a zábavní, je vám proto otevřena i kariéra v divadle, opeře, hudbě. Další alternativou je práce v odborech nebo hnutích za občanská práva a svobody.

Láska a vztahy

Vaše přátelskost a potřeba sebevyjádření z vás činí společenské tvory. Mnohé ženy narozené v tento den jsou přitahovány k mužům, kteří vedou vzrušující a dobrodružný život. Jako vynalézavé a originální osobnosti vás často přitahují chytří lidé. Blízké vztahy mohou být narušovány nejistotou, obavami a rozčarováním, pokud se nenaučíte přistupovat k nim zodpovědně a s určitým nadhledem.


Zdroj: Magická hra čísel a hvězd - Saffi Crawfordová, Geraldine Sullivanová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama