Lidé narození 12. ledna

26. ledna 2017 v 16:43 | Nina |  Den narození
Jste přátelští, pracovití a praktičtí Kozorohové vyzbrojení osobním šarmem. Jste nezávislí, vaše přirozené diplomatické nadání vám umožňuje úspěšně spolupracovat s druhými a podílet se na skupinových aktivitách. Jste praktičtí, máte i dobrou představivost a schopnost vize.
Vedlejší vliv vládce dekanu se projevuje především zodpovědností, cílevědomostí a dobrou vnímavostí. Jste metodičtí a hrdí na svou práci, když se do něčeho pustíte, pokračujete v tom usilovně bez ohledu na to, kolik času vás to stojí. Práce je pro vás velmi důležitá. Neměli byste ale kvůli ní zapomínat na své okolí.
Máte praktický obchodní talent a jste emotivní. Proto je pro vás podstatné najít rovnováhu, aby vás netrápilo vnitřní napětí a nevyváženost. Vyznáte se v materiálním světě, ale máte hlubší zájem o mystická, spirituální či metafyzická studia. Spojení citlivosti a bystrého intelektu z vás dělají dobré znalce lidí. Potřebujete neustálou aktivitu, můžete se angažovat v komunálních záležitostech, nebo jako poradci či špecialisté.
Od devíti do osmatřiceti let je pro vás velmi důležitá nezávislost, sebevyjádření, noví přátelé a vyrovnané vztahy. V devětatřyceti letech emočně vyspějete a vytvoříte si výraznější vnitřní život. To se může projevit na vašich tužbách, snech a ideálech. Budete tvořivější a začnete se zajímat o spiritualitu. Až vám bude devětašedesát let, bude se klást důraz na větší iniciativu a přímější a odvážnější přístup ve vztazích k druhým.

Vaše skryté já

Musíte se naučit uvést své grandiózní sny a nápady v život. Vaše inteligence a vnitřní vznešenost vás často postaví do vedoucí pozice. I když jste chytří a nadaní, občas vás sužují pocity nejistoty a pochybnosti. Když si uvědomíte sílu svých znalostí i své intuice, můžete z toho načerpat sebedůvěru potřebnou k realizaci projektů.
I když jedna část vaší osobnosti by nejraději seděla v klidu doma a odpočívala, váš smysl pro zodpovědnost vás nutí do činnosti. Vnitřní potřeba harmonie se může projevit láskou k hudbě a umění. Někdy vás trápí obavy, ve svých lepších dnech ale inspirujete druhé svojí energií a vnitřní silou.

Práce a nadání

Jste přátelští a diplomatičtí a vyžíváte se ve všech aktivitách, které vyžadují spolupráci s druhými. Dobře zacházíte s psaným slovem, a pokud máte hudební sluch, můžete komponovat a hrát. Někdy máte potřebu kreslit nebo malovat. Jste soutěživí a ambiciózní, proto vás láká i svět sportu. Pokud si zvolíte nezávislé povolání, můžete vyniknout jako obchodníci, agenti nebo vyjednavači. Můžete také usilovat o kariéru v oblasti styků s veřejností či poradenstvím. Pokud zvolíte úřednickou dráhu, máte předpoklady stát se úspěšnými diplomaty nebo obchodními atašé. Přitahuje vás i fotografie a návrhářství. Nebojíte se novot, a tak si můžete najít práci i v oblasti informačních technologií.

Láska a vztahy

Navenek jste společenští, v nitru ale spíše rezervovaní. Partnerství je pro vás zvlášť důležité, protože toužíte po domově. Obvykle jste loajální a připraveni přinášet oběti, aby vaše partnerství bylo harmonické. Mějte se ale na pozoru, abyste se nezdáli být chladní nebo lhostejní. I když jsou pro vás mezilidské vztahy důležité, udržujte rovnováhu mezi družností a nezávislostí.


Zdroj: Magická hra čísel a hvězd - Saffi Crawfordová, Geraldine Sullivanová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama