Lidé narození 1. ledna

21. ledna 2017 v 20:13 | Nina |  Den narození
Jste ambiciózní a praktičtí Kozorohové, kteří dávají přednost mocenským pozicím. Klíčem k vašemu štěstí a úspěchu je sebeovládání a účeloost jednání. Bez těchto vlastností podléháte neklidu a nespokojenosti. Máte mimořádný manažerský potenciál a nebojíte se převzít zodpovědnost.
Vedlejší vliv vládce dekanu se projevuje vytrvalostí při sledování jednou vytyčeného cíle, lhostejno jak dlouho jeho dosažení trvá. Pokud vás něco zaujme, dokážete na tom pracovat vytrvale a soustředěně. Jste ochotni přinášet oběti pro ty, kdo vám za to stojí. Máte pozitivní vztah k hudbě a divadlu, umíte se bavit a odpočívat. Musíte se učit ovládat sklon k sobeckosti a panovačnosti.
Protože jste mnohostranně nadaní a máte rádi změnu, zajímáte se o mnoho věcí. Jste inteligentní a rádi se stýkáte s chytrými lidmi. Již v ládí si vybudujete nezávislé postoje a udržujete si je po celý život. Nejste právě pověstní tím, že byste si nechalli poradit od druhých, někdy dokážete být tvrdohlaví a svéhlaví. Měli byste se méně utápět ve svých emocích a víc se starat o druhé.
Před svým devatenáctým rokem jste v přístupu k životu zpravidla opatrní a vážní. Po dosažení dvaceti let Slunce vstupuje do znamení Vodnáře. Dáte málo na názory druhých. V popředí stojí nezávislost, sebevyjádření a potřeba nových přátel či skupinových aktivit. Ve středním věku byste měli mít jasno ohledně svých životních cílů, abyste nepodléhali frustraci. V padesáti letech, když vaše Slunce přechází do znamení Ryb, se soustředíte na své emocionální potřeby a ideály, stáváte se citově vnímavější, rozvíjíte své tvůrčí schopnosti, učíte se důvěřovat své intuici a získáváe větší sebedůvěru.

Vaše skryté já

I když si osvojíte vnitřní poznání a jste vznešení a hrdí, vaše nitro může nahlodávat pocit, že nejste dost dobří, a to vás pohání dál. Když cítíte nejistotu, jste v pokušení kontrolovat lidi a situace. Musíte si uvědomit, že je ve vás silná touha po tom, aby vás druzí měli rádi a uznávali vás, i když vás to někdy uvádí do rozpaků. Každý boj, který podstoupíte, zvyšuje vaše sebevědomí. Sílu čerpáte z realistického zhodnocení svých schopností i omezení.
I když si v ládí kolem sebe často vytvoříte obranné hradby, později dokážete brát život méně vážně a jste uvolněnější. Život vám uštědří tvrdé lekce, zato se naučíte spoléhat na sebe a jste rozhodní.

Práce a nadání

Jste autoritativní a nezávislí, jako schopní organizátoři a manažeři usilujete o vedoucí pozice. Máte dobrou intuici a bystrý intelekt a víte, jak motivovat druhé. Se svým obchodním nadáním a podnikavým duchem můžete vykonávat nezávislou činnost nebo soukromě podnikat. Hodí se pro vás i kariéra politika nebo producenta. Pokud pracujete ve větší firmě, zpravidla přebíráte nějakou vedoucí fci. Zvláště ve velkých korporacích nebo státních institucích můžete plně rozvinout svůj kreativní potenciál a podnikavost. Zpravidla se specializujete na určitou oblast, na kterou jste profesionálně připraveni. Umíte tvrdě pracovat, měli byste se ale naučit větším ohledům k potřebám a problémům druhých.

Láska a vztahy

Jste inteligentní a rychle chápete, snadno se začnete nudit, a proto potřebujete i ve svém sociálním životě změnu a dobrodružství. Přitahují vás pohotoví lidé, dokážete být loajálními přáteli a partnery. Vaše silná osobnost špatně snáší hlupáky, ale dokážete být velmi přátelští, když je to potřeba. Máte potřebu vědění, řádu a jistoty. Jste starostlivými rodiči, neměli byste ale na své děti klást příliš velké nároky. Čím víc lásky a náklonnosti svým nejbližším prokazovat, tím lépe.


Zdroj: Magická hra čísel a hvězd - Saffi Crawfordová, Geraldine Sullivanová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama