Feng-shui v ložnici

19. ledna 2017 v 12:49 | Nina |  Feng-shui

Správná energie v ložnici je velice důležitá pro harmonický vztah a spánek. Měla by působit příjemně, abyste zde mohli odpočívat, ale zároveň romanticky a vášnivě, abyste v ní mohli…….:o)


Zde je několik pravidel pro ložnici, které se řídí Feng-Shui. Můžete je vyzkoušet.

1. Energie může být narušena, pokud se v ložnici nachází TV, počítač (zejména pokud jsou tyto přístroje zapnuté) nebo cvičební vybavení.
2. Měli byste často větrat a udržovat tak neustálý příliv nové energie. Dbejte na kvalitu vzduchu ve vaší ložnici.
3. Užívejte v ložnici více osvětlení, protože i šero může narušovat tok energie. Velice příjemným osvětlením v ložnici mohou být například svíčky (zejména v růžové barvě).
4. Snažte se vybrat příjemný tón barvy. Doporučují se barvy v tónech pastelových (např. meruňková, růžová, barva kůže, máslová…atd.) Samozřejmě i tato barva by ve vás měla vyvolávat příjemné pocity. Modrá barva se zelenou sice uklidňují a příjemně se vám bude usínat, ale ochlazují romanci.
5. Zvažte důkladně výběr obrazů zavěšených v ložnici. Zkuste vybrat obraz, který by měl představovat událost ve vašem životě, kterou chcete prožít. Pokud nechcete být smutní a osamělí, určitě si nedávejte do ložnice obrázky osamělých lidí. Romantický vztah dvou lidí zesiluje např. obrázek dvou labutí nebo svatební fotografie. Zejména se vyhněte obrázkům, na kterých jsou vaši bývalí partneři.
6. Postel by měla být přístupná z obou stran a neměla by být v přímé linii, která směřuje přímo na dveře. U postele by měly stát dva noční stolky (jeden z každé strany).
¨7. Pokud máte postel s úložným prostorem. Dbejte na to, aby i tento prostor nebyl narušen a byly zde srovnané věci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama