Feng-shui a láska

19. ledna 2017 v 12:46 | Nina |  Feng-shui
My všichni potřebujeme v životě LÁSKU, abychom se cítili zdatni fyzicky, duševně i duchovně. Metoda feng-shui nám nabízí jeden ze způsobů, jak vylepšit naše milostné vztahy. Pokud si myslíte, že žijete v uspořádaném vztahu, zkuste jej ještě vylepšit. Pozorujte, zda je vaše prostředí ve kterém bydlíte příjemné, uvolňující nebo smyslné. Okolí ve kterém setrváváte má veliký vliv na váš přístup k životu.
Začněte s vaší postelí. Všimněte si, zda je přístupná z obou stran či jen z jedné. Ložnice by měla být krásná, pohodlná, uvolňující....měli byste se v ní cítit příjemně.
FENG - SHUI TIP:
Růženín je velice mocným kamenem lásky a jemným léčitelem pro vaše srdce. Pokud budete mít několik růženínu v domě, podpoříte svůj šťastný vztah.
Užívejte aromatické vůně, svíčky, drahé kameny ke zvýšení vibrací v domě. Na stěnách se doporučuje mít obrazy šťastných párů, ale i sošky, kde jsou zobrazeny milující páry. Tyto dekorace můžete v domě umístit ve směru jihozápad. Příjemná klidná a romantická hudba místnost podpoří.

Pokud jste sama a máte za sebou vztah s někým, kdo vám zlomil srdce, snažte se, aby vám věci v okolí danou osobu nepřipomínali. Svazujete zde energii toho, kdo s vámi již není a to není správné. Přemýšlejte o tom, že by nebylo marné prostor pečlivě vyčistit a přinést čerstvou novou energii do vašeho života. Je to dobrá metoda k tomu, abyste se vymanili z proudu energie, která vám v minulosti zanechala šrámy na srdci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama