Čínské znamení TYGR

22. ledna 2017 v 17:52 | Nina |  Čínská astrologie

Charakter osobnosti TYGR

Máte radost ze života a vzrušují Vás nové úkoly, neznámá místa a neočekávané události. Váš pozitivní přístup k životu imponuje Vašemu okolí a díky svému nadšení a touze po úspěchu snadno získáváte následovníky. Vaše odhodlání však není vždy dostatečné k tomu, abyste dokončili vše, co jste si předsevzali. Jen neradi ztrácíte tvář a příčí se Vám, mají-li být druzí svědky Vašeho neúspěchu. V takovém případě si zpravidla stanoví nový cíl a začínáte znovu. Přitahuje Vás vše nepředvídatelné, a zatímco ostatní zachovávají opatrnost, Vy se nezdráháte hledat řešení i zjevně beznadějných situací. Pouhé vyprávění o něčem vzrušujícím Vás neuspokojí, všechno potřebujete prožít na vlastní kůži. Jste velkorysí a ve svých plánech počítáte i se svými přáteli. V ohrožení máte tendenci ustupovat, a dostanete-li se do úzkých, můžete být i agresivní. Se znovunabytým pocitem jistoty se Vám rychle vrací i sebedůvěra a Vy se opět pouštíte do nových dobrodružství. Důvěřujete svému instinktu a většinou v souladu s ním i jednáte. Vaše povaha má také opačnou, méně subjektivní stránku, jež Vám umožňuje posuzovat situace s větší rozvahou. Tu a tam Vás může zranit poznání, že jste svou důvěru dali někomu, kdo si ji nezasluhuje, naopak jindy býváte až přehnaně kritičtí a podezřívaví. Jestliže se zklamete či nenaplní-li se Vaše přehnaná očekávání, vždy se nakonec vzchopíte a vydáte se za novým cílem. Zatímco Vaši přátelé obdivují Váš optimismus, nebývá pro ně snadné sdílet s Vámi Váš entuziasmus. Ti, kteří nejsou s to Vás dostatečně stimulovat či pro Vás nejsou tak přitažliví, mohou být odsunuti na vedlejší kolej. Jste vzrušujícími, odvážnými a velkorysými přáteli, nedosáhnete-li však svého, dokážete být i neústupní a sobečtí. Váš vztah k druhým nevyhnutelně prochází obdobími rozkvětu i krize, skutečná přátelství, která skrýváte v hloubi svého srdce, však zůstávají nedotčena.

Láska a vztahy

Životní elán, kterým překypujete, ovlivňuje Váš citový život. Nebývá výjimkou, že vytrváte dlouho u jednoho partnera, neboť jste okouzleni každým novým setkáním. Býváte nadšeni neotřelostí nového vztahu a necháváte se strhnout vírem prvního okouzlení. Objeví-li se později ve Vašem vztahu náznak nudy nebo rutiny, začnete se ohlížet po novém partnerovi. Jestliže se Váš vztah zhroutí, můžete pociťovat skleslost, brzy se však vzchopíte a vrháte se do nového dobrodružství.
Přitahují Vás lidé nezávislé povahy - přestože pro ně bývá Vaše společnost inspirující a obdivují Vaši energii, dokáží jednat i bez Vás. Větší naději na úspěch bude mít tedy Váš vztah s partnerem, který sdílí Vaši touhu po dobrodružství, avšak zároveň se nevzdává svých vlastních ambicí. Nezdráháte se vyjevit své city a v lásce se nikdy nepřetvařujete, býváte však velmi nestálí. Potřebujete proto vyrovnaného a stálého partnera, který dokáže vytrvale jít za svým vlastním cílem.

Práce

Vaší předností je optimismus, rozhodnost a činorodost. Necháváte se inspirovat lidmi, s nimiž se setkáváte, místy, která navštívíte, či jen náhodou poznámkou nebo nečekanou situací, v níž se ocitnete. V takových chvílích jednáte s nadšením, jež je pro ostatní nakažlivé. Často býváte úspěšní, neschází Vám totiž odhodlání dovést své záměry do zdárného konce, a dokážete být výkonnými vedoucími, kteří umí stimulovat své podřízené. Velmi těžko se vyrovnáváte s neúspěchem, takže představa, že by Vaši kolegové mohli odhalit Váš chybný odhad situace, je pro Vás nesnesitelná.
Při plánování se nezdržujete maličkostmi, zpravidla se vyhýbáte složitým přípravám, které považujete za zbytečné, a dáváte přednost přímému řešení úkolů. Vaše schopnost soustředit se na podstatu věci a úspěšně řešit problémy je příslibem úspěšné kariéry. Práce je pro Vás rozptýlením: neusilujete o zisk, ale o kvalitu.
Dobře se uplatníte v cestovním ruchu, návrhářství či politice. Můžete se stát dobrými vojáky, policejními důstojníky, autory cestopisných knih, badateli, reklamními agenty či obchodními zástupci.

Zdroj: Čínská astrologie - Man-ho Kwok
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama