Čínské znamení OVCE

22. ledna 2017 v 18:11 | Nina |  Čínská astrologie

Charakter osobnosti OVCE

Jste ohleduplní, každý krok, který máte učinit, si pečlivě rozmýšlíte a znepokojuje Vás pouhé pomyšlení, že byste někomu mohli nevědomky ublížit. Jestliže jste způsobili nepředvídané potíže či jste někoho neúmyslně zklamali, snažíte se situaci napravit nebo obnovit ztracené přátelství. Právě tato jemná a důvěryhodná stránka Vašeho charakteru Vám nejen získává četné přátele, ale pomáhá vám překonávat těžkosti života.
Jste citliví vůči svému okolí - někdy až přehnaně senzitivní, neboť často mylně interpretujete situace, v nichž se nalézáte. Jste-li komfrontováni s neočekávanou situací, váháte a zmocňuje se Vás nervozita, neboť jste mírné povahy a vyhýbáte se zbytečným konfliktům. Máte též duši tuláka a jste šťastní, můžete-li se vydávat na cesty a poznávat lidi a svět. Pokud nemáte namířeno do oblastí zmítaných nepokoji nebo pokud Vás někdo neobtěžuje, jste sebejistými cestovateli. Vaše cesty rovněž nepostrádají neobvyklý, duchovní rozměr. Pevně se držíte svého přesvědčení, necháte se však inspirovat i vírou či filozofií druhých.
Největší potěšení Vám působí drobné radosti všedního života. Nádherný výhled, krásný předmět či vynikající hudba Vás dokáží nadchnout a naplnit štěstím. Snovou stránku Vaší povahy lze vysvětlit Vaším odporem vůči pravidlům a omezením, jejichž plnění by Vám v životě mohlo působit potíže. V žádném případě se nechcete nechat omezovat přesně stanoveným časovým rozvrhem. Nutkání nechat se vést svou vlastní intuicí vypovídá o Vaší svéhlavosti a Vaše touha nalézt svůj sen může být příčinou Vaší nespokojenosti s tím, čeho jste již dosáhli. Občas si necháte ujít dobrou příležitost, jež se Vám naskytne, neboť Vám činí potíže rychlé rozhodování. Nechcete totiž riskovat drobné životní jistoty, jež jsou pro Vás tak důležité.

Láska a vztahy

V lásce potřebujete jistotu, nevšímavé chování Vašeho partnera u Vás může vyvolat silný pocit nejistoty. Máte citlivou povahu a snadno se necháte pohnout k slzám, často ale nejste schopni určit, co bylo příčinou Vašeho rozrušení. Chybí Vám však odvaha své emoce odhalit, což může způsobit, že mnohdy promarníte příležitost k navázání silného citového vztahu. Styk s cizími lidmi či konverzace s novými známými Vám působí potíže, a je tedy pravděpodobnější, že svého partnera poznáte prostřednictvím společných přátel.
V citovém vztahu neradi hrajete druhé housle a velké potěšení Vám nepřináší ani situace, kdy byste se měli podřizovat striktním požadavkům a podmínkám. Jste jemní a romantičtí, a vyžadujete proto ochranu. Váš tvůrčí duch se zároveň brání jakémukoli omezování. Vaše nekonvenčnost či váhavost může naopak popouzet Vašeho partnera, většinou Vám však pro Vaši milou povahu odpustí. Ve chvílích, kdy jste duchem nepřítomni, se může zdát, že jste vůči svému okolí nevšímaví, je však již součástí Vaší povahy, že nikdy nedráždíte druhé úmyslně.

Práce

Máte schopnost zvrátit nepřízeň osudu - v okamžicích, kdy vše vypadá zcela beznadějně, něco nebo někdo zasahuje ve váš prospěch. Vyhýbejte se mechanické práci či takovým zaměstnáním, kde byste museli denně činit důležitá rozhodnutí. Dáváte přednost pohodě před stresem, a ačkoli dokážete nést odpovědnost, řízení a organizování není vaší silnou stránkou. Příčí se vám striktní plánování a váš nedostatečně vyvinutý smysl pro dodržování časového rozvrhu by vás mohl v takových zaměstnáních přivést do těžkostí.
Je pravděpodobné, že máte smysl pro umění a návrhářství a že vás těší tvořivá práce, která vám zároveň poskytuje dostatek volnosti. Představa, že byste měli v zaměstnání soupeřit s druhými, ve vás vyvolává obavy a stres. Vyberte si proto takovou práci, která vám poskytne potřebnou míru svobody a klidu. Máte-li jistotu a podněty, dokážete se dobře přizpůsobit a rychle rozvíjíte své přirozené nadání.
Dobře se uplatníte v umění, reklamě či ve výzkumu. Můžete se rovněž stát dobrými návrháři, spisovateli, knihovníky nebo filozofy.


Zdroj: Čínská astrologie - Man-Ho Kwok
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama