Čínské znamení KRYSA

22. ledna 2017 v 17:39 | Nina |  Čínská astrologie

Charakter osobnosti KRYSA

Jste aktivní a inteligentní, rychle rozpoznáváte možnosti, které Vám daný okamžik nabízí, a dokážete realizovat své vize. V nepředvídatelných situacích jste schopni zvážit všechna pro i proti, a zatímco ostatní teprve važují, co by měli podniknout, Vy již těžíte z příležitosti, jež se Vám naskytla. Dokážete být cílevědomí a ctižádostiví, dejte si však pozor, abyste své představy nevnucovali ostatním. Více ohleduplnosti zabrání tomu, abyste popouzeli své přátele a spolupracovníky, či dokonce ztratili jejich sympatie.
Ve svém odhodlání uskutečňovat své plány se můžete ostatním jevit jako sobci a paličáci, Vy však býváte pevně přesvědčeni o správnosti svých cílů a horlivě je naplňujete. Jste dobří a pečliví organizátoři a vyhovuje Vám, máte-li přehled o všech alternativních řešeních pro případ nečekaných obtíží. Jednáte vždy čestně a stejné jednání očekáváte i od ostatních, můžete být proto hluboce uraženi, cítíte-li, že jste byli oklamáni nebo že byla zneužita Vaše důvěra. Někdy jste až příliš nároční, jak v osobních vztazích, tak ve svém zaměstnání, ale s přibývajícími lety se stáváte realističtějšími a tolerantnějšími.
Ve společnosti dokážete být otevření a družní a jste oblíbenými společníky při všech zábavách. Konverzace Vám nečiní potíže, v každém situaci si umíte zachovat smysl pro humor, nešetříte chválou a jste pozorní vůči svému okolí. Za určitých okolností, zejména máte-li pocit, že nejste patřičně doceněni, mohou nabýt vrchu ty stránky Vaší povahy, které Vás činí kritičtějšími a malichernějšími. Velmi důležitý je pro Vás pocit jistoty. Je-li Vaše pozice otřesena, reagujte úzkostně. Toužíte po porozumění druhých, lidé by si však měli dát pozor, aby Vás k ničemu nenutili a nezaháněli Vás do úzkých, neboť všichni, kdo se narodili v roce krysy, těžce snášejí jakékoli zasahování do svých záležitostí.

Láska a vztahy

Jste vášniví a pozorní partneři a nezdráháte se vyjevit hloubku svého citu. Překypujete emocemi, zvláště na počátku vztahu. Máte-li dojem, že Vaše city nejsou opětovány, brzy se dostaví rozmrzelost. Potřebujete být středem zájmu a péče Vašeho partnera, toužíte se stát součástí jeho plánů a sdílet s ním jeho myšlenky. Jeho chladné chování vás snadno zraní, Vaší odpovědí pak bývají malicherné pózy a trucovité jednání.
Váš citový život bývá poznamenán častým střídáním nadšení a skleslosti, což Vaše vztahy činí snadno zranitelnými. Jediné, co skutečně potřebujete, je jistota, a když ji získáte, stáváte se pozornými a milujícími partnery. Dokážete být skvělými společníky a rádi užíváte radostí života, ale nesnášíte kárání a výčitky. Umíte okouzlit, a ačkoliv romantická dobrodružství nebývají Vaší silnou stránkou, nejste také úplně bez talentu. Někdy uplyne delší čas, než potkáte toho pravého. Naleznete-li však někoho, kdo Vám poskytne potřebnou jistotu a lásku, budete věrnými partnery.

Práce

Jste energičtí a všestranně nadaní, obvykle si umíte poradit s překážkami, jež Vám stojí v cestě, a dokážete se přizpůsobit jakémukoli prostředí. Lidé narození v roce krysy většinou stihnou vedle svého povolání ještě několik vedlejších činností. Svoji práci vykonáváte velmi pečlivě, jste obratní při sjednávání podmínek a býváte nároční vůči svým podřízeným. Druzí však mohou mít pochybnosti o pohnutkách Vašeho jednání. Jste schopní stratégové, proto dbejte na to, aby Vaši spolupracovníci byli vždy obeznámeni s Vašimi záměry, jen tak neztratíte jejich důvěru.
Býváte často příliš kritičtí, zejména tehdy, máte-li pocit, že Vaši kolegové nepodávají výkony, jež od nich očekáváte, nebo když Vás o všem dostatečně neinformují. Situaci by však lépe prospělo více trpělivosti a porozumění. Ačkoli máte vlohy k obchodování, bylo by pro Vás vhodnější zaměřit se na podnikání v menším měřítku.
Dobře se uplatníte při prodeji, v účetnictví a ostatních obchodních činnostech. Můžete se také stát dobrými vydavateli, spisovateli, hudebníky či obchodními zástupci.


Zdroj: Čínská astrologie - Man-ho Kwok
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama