Čínské znamení BUVOL

22. ledna 2017 v 17:45 | Nina |  Čínská astrologie

Charakter osobnosti BUVOL

Máte klidnou a vyrovnanou povahu, jste schopni vytrvat i za těch nejobtížnějších podmínek, a když se k něčemu zavážete, umíte dodržet slovo. Potřebujete klid a dostatek času k promyšlení svých nápadů, a učiníte-li nějaké rozhodnutí, je těžké Vás přesvědčit, abyste změnili svůj názor. Vaše koncepce a plány jsou postaveny na solidních základech a je nepravděpodobné, že byste se nechali svést lákavými, avšak nerealistickými představami. Váš střízlivý přístup k problémům se v dlouhodobé perspektivě zpravidla ukazuje jako správný. Jste uvážliví ve svých soudech, snažíte se být zdrženliví a dáváte si pozor, abyste se chovali vždy tak, jak se od Vás očekává. Někdy býváte příliš ve vleku svých zásad, což může negativně ovlivnit Vaše jednání. Snaží-li se někdo zhatit Vaše plány nebo přimět Vás ke změně stanoviska, často pod maskou zdánlivého klidu skrýváte horkokrevnost a tvrdohlavost hodnou skutečného buvola. Tehdy potřebujete být sami, abyste opět získali svou vyrovnanost, a ostatní učiní lépe, budou-li se držet stranou, než Váš hněv vyprchá.
Nelibujete si ve výstřednostech, představa, že byste měli žít z kreditních karet nebo na dluh, Vás znepokojuje a pouhé pomyšlení na to, že musíte podstoupit vážnější riziko, Vám může připravit mnoho bezesných nocí. Jste upřímní a pravdomluvní a představa života ve světě soupeření se Vám z celé duše příčí - vidina finančního zisku bývá zřídka pohnutkou jednání lidí narozených v roce buvola. Pro svou poctivost a trpělivost jste všeobecně oblíbeni a Vaši blízcí jsou si vědomi, že jste spíše introvertní povahy a že zaujímáte rezervovaný postoj vůči novým trendům, ačkoli občas vyzkoušíte něco nového. Poskytuje-li Vám Vaše okolí pocit jistoty, dokážete být společenští a uvolnění. Někdy však, jako by se nad Vámi stáhla temná mračna, berete na sebe trápení celého světa, promýšlíte problémy, které okolo sebe vidíte, a snažíte se pro ně najít řešení.

Láska a vztahy

Vůči tomu pravému partnerovi jste jemní a otevření, dokážete jej zahrnovat skutečnou láskou a být mu spolehlivou oporou. Při hledání vhodného protějšku postupujete opatrně, neboť jste snadno zranitelní. Nepodléháte citovým vzplanutím, a proto se teprve po jistém přesvědčování odvažujete přijmout pozvání, podniknout experiment se svým zevnějškem či více riskovat v běžném životě.
Ideálním partnerem je pro Vás pravdomluvný a jemný člověk, jenž zároveň ví, jak Vás přemlouvat i jak si Vás dobírat. Ačkoliv se může stát, že špatně pochopíte lehkomyslně vyřčená slova nebo že nebudete schopni rozpoznat humornost určité situace, dostane-li se Vám malého povzbuzení či ujištění, zjistíte, že se dokážete zbavit starostí a dosáhnout pocitu sebeuspokojení. Ideální partner Vám otevírá nové obzory, zároveň ale neriskuje ohrožení Vašeho pocitu jistoty. Vůči slabostem svého protějšku dokážete být shovívaví, a dojde-li mezi Vámi k citové krizi, zvažujete také svůj podíl viny. Jestliže Vás však partner podvede, není pro Vás snadné mu odpustit.

Práce

Jestliže máte pocit, že určitá rozhodnutí či projekty byly přijaty bez důkladného zvážení všech podrobností, nezdráháte se dát průchod svým pochybnostem. K práci přistupujete odpovědně, a pokud nejste nuceni být středem pozornosti, jste schopni střízlivě uvažovat i pečlivě plánovat. Vaše reakce jsou možná poněkud pomalejší, jste však schopnými organizátory a dokážete logicky uvažovat. Je pravděpodobné, že po jisté době Vaše odhodlání přinese své plody.
Jste schopni se podřídit autoritě druhých, a pokud jste přesvědčeni o tom, že práce, kterou vykonáváte, je smysluplná a založená na solidních základech, cítíte se mezi svými spolupracovníky dobře. Upředňostňujete přesný rozvrh a časový plán, a ačkoli jste schopni naučit se zvládat problémy, jež se nečekaně objeví, a řešit nepředvídatelné situace, chcete být předem informováni, abyste své úkoly mohli plnit podle pevně stanoveného plánu.
Dobře se uplatníte v zemědělství a zahradnictví, ve správě nemovitostí, medicíně nebo v církevních strukturách. Můžete se také stát dobrými filozofy, učiteli či policisty.

Zdroj: Čínská astrologie - Man-ho Kwok
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama